Послуги вишивки

Найкращі моделі вишивок для Ваших виробів!

Ми знаємо, як важливо для підприємства, що займається пошиттям одягу, щоб його продукція користувалась попитом у замовників. Одним із способів вирізнити свою продукцію - це нанести на модель виробу якісно зроблену вишивку. Це надасть одягу унікальність, неповторність та естетичну привабливість.

Фірма «Слобожанка» професійно займається розробкою та виготовленням машинної та комп’ютерної вишивки. Ми маємо досвід працювати з вишивкою на різноманітному одязі: верхній одяг, дитячий, спортивний, корпоративний спецодяг, а також на різних матеріалах від декоративної сітки до шкіри. Якість вишивки залежить від багатьох факторів, які ми попередньо передбачаємо.

При складанні програми вишивки наші фахівці враховують особливості і тип матеріалу, на який наноситься вишивка, а також нададуть свої рекомендації до ваших побажань. Якщо Вам необхідно розробити модель вишивки для одягу, до Ваших послуг наша база готових програм, в якій нараховується більше 20 000 різноманітних мотивів вишивок для будь якого напрямку пошиву. Також наші висококваліфіковані спеціалісти - дизайнери готові розробити ексклюзивні моделі вишивки, право на використання яких буде тільки у Вас.

Для виробників спецодягу та реклами ми можемо запропонувати нанесення вишивки як на крої, так і на готових виробах: бейсболках, футболках та іншому одязі. У нас Ви можете замовити шеврони, вимпели, прапори, герби та інші вироби з корпоративною символікою.

Фірма «Слобожанка» має можливість запропонувати Вам вишивку різною технікою: шнуром, ришельє, хрестиком, гладдю та інші. Завдяки вдалому поєднанню різних видів ниток, підкладочних матеріалів та техніки вишивання, можна надати одягу неперевершеного вигляду.

Підприємство “Слобожанка” обладнане багатоголовочними вишивальними машинами фірм ZSK, SWF, JUKI, а також сучасним програмним забезпеченням, що дозволяє виконувати замовлення у найкоротший термін.

“Слобожанка” - це завжди гарантія якості, індивідуальний підхід, оптимально розумні ціни і стабільні партнерські стосунки. Співпрацювати з нами легко, тому що ми передбачили всі умови для тривалої спільної роботи. Телефонуйте зараз, і ми надамо Вам всю необхідну інформацію.

Слобожанка завжди піклується про Ваш успіх.